Katalog firm

Saunaland

Saunaland to firma specjalizująca się w produkcji saun. Chociaż jej siedziba znajduje się w Łodzi, działa na terenie całego kraju. Oprócz saun suchych, mokrych czy na podczerwień, wykonuje łaźnie parowe z mozaiki, w ciężkiej zabudowie. Korzystając z atestowanych materiałów, oferuje wysokiej jakości produkty.

Sauny parowe

Pobyt w saunie to nie tylko forma relaksu, działa on dobroczynnie na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. To świetny sposób na pokonanie pierwszych objawów przeziębienia, skuteczny środek w leczeniu schorzeń reumatycznych i nerwicowych. Oferowane przez nas sauny Warszawa pomagają w zwalczaniu cellulitisu i utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry.
Firma Saunaland proponuje Państwu usługi związane z budową saun i łaźni parowych. Swą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, właścicieli hoteli, pensjonatów, sanatoriów, obiektów wypoczynkowych i ośrodków sportowo - rekreacyjnych. Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami wykonującymi groty śnieżne, lodowe i solne. Zajmujemy się budową saun mokrych i suchych, niskotemperaturowych saun na podczerwień oraz łaźni parowych z mozaiką.
W swej pracy wykorzystujemy materiały i akcesoria znanych skandynawskich marek: Harvia OY i Tylo. Nasze atuty to: ciekawe wzornictwo, wysoka jakość produktu, konkurencyjne ceny. Sauny Warszawa - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022