Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Saunaland to firma specjalizująca się w produkcji saun. Chociaż jej siedziba znajduje się w Łodzi, działa na terenie całego kraju. Oprócz saun suchych, mokrych czy na podczerwień, wykonuje łaźnie parowe z mozaiki, w ciężkiej zabudowie. Korzystając z atestowanych materiałów, oferuje wysokiej jakości produkty.

Sauny suche

Sauny to popularna forma spędzania czasu w kontekście dbania o higienę i zdrowy tryb życia. Szczególnym uznaniem cieszą się w krajach skandynawskich, a zwłaszcza w Finlandii, gdzie na jedną saunę przypadają dwie osoby. W Polsce jednak także jest wielu producentów, którzy oferują tego typu asortyment. Na naszej stronie znajdą Państwo wysokiej jakości sauny Poznań.
Pomogą one znacząco w walce z cellulitem, czy w zachowaniu jędrności skóry. Nasz asortyment jest dostarczany przez doświadczony zespół składający się ze specjalistów w swojej branży. Są oni odpowiednio wykwalifikowani i starają się stale doszkalać oraz zgłębiać wiedzę, która umożliwi im dostarczenie najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań.
Na naszej stronie dostępna jest galeria, gdzie mogą Państwo podziwiać nasze produkty i rozmyślać, czy pasują do Pańskich gustów. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, to prosimy o kontakt. Jesteśmy dostępni pod telefonem, a także pod adresem mailowym, dzięki czemu stałe służymy Państwu radą.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022