Katalog firm

Saunaland

Saunaland to firma specjalizująca się w produkcji saun. Chociaż jej siedziba znajduje się w Łodzi, działa na terenie całego kraju. Oprócz saun suchych, mokrych czy na podczerwień, wykonuje łaźnie parowe z mozaiki, w ciężkiej zabudowie. Korzystając z atestowanych materiałów, oferuje wysokiej jakości produkty.

Sauny na wymiar

Decyzja o budowie sauny to inwestycja na lata, dlatego warto poszukać firmy z doświadczeniem, która udzieli porady, wykona najbardziej korzystny projekt i podejmie się budowy z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Kompleksowe usługi na rynku ogólnopolskim świadczy firma z przeszło 20-letnim doświadczeniem, która na swoim koncie ma dużą liczbę realizacji w domach jednorodzinnych, obiektach sportowych oraz wypoczynkowych.
Decydując się na sauny Wrocław można liczyć na indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Klienta. Sany suche i parowe są coraz bardziej popularne i zdobyły grono miłośników. Nic dziwnego, ponieważ ich regularne użytkowanie daje bardzo dużą liczbę korzyści. Większość osób korzysta z niej dla relaksu, przyjemności i ukojenia nerwów, warto jednak bliżej poznać szereg korzyści zdrowotnych, jakie daje regularne korzystanie z saun.
To doskonała terapia dla cery i ciała, pozwala na pozbycie się niedoskonałości, a także zmniejsza cellulit. Korzystanie z saun wskazane jest również w przypadku osób borykających się z bólami mięśni i problemami krążenia.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022