Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Saunaland to firma specjalizująca się w produkcji saun. Chociaż jej siedziba znajduje się w Łodzi, działa na terenie całego kraju. Oprócz saun suchych, mokrych czy na podczerwień, wykonuje łaźnie parowe z mozaiki, w ciężkiej zabudowie. Korzystając z atestowanych materiałów, oferuje wysokiej jakości produkty.

Sauny mokre

Korzyści korzystania z sauny doceniają nie tylko Finowie. To sposób na pozbycie się toksyn, uodpornienie organizmu i lepszy wygląd skóry. Sauna może być doskonałym miejscem relaksu i odprężenia, które pozwala z siebie zrzucić całodniowy stres. Proponujemy Państwu usługi firmy Saunaland - producenta saun suchych, mokrych i saun na podczerwień.
Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą saun wykonanych z materiałów renomowanych marek skandynawskich. Wszystkie nasze projekty posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z zaopatrzeniem w uszkodzone części i akcesoria.
Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://saunaland.pl/sauny-katowice/, która dostarcza Państwu pełny pakiet usług - od montażu, przez szkolenie związane z użytkowaniem obiektu, aż po serwis i wymianę materiałów eksploatacyjnych. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni oraz właściciele hoteli, pensjonatów, ośrodków rekreacyjno- sportowych. Sauny w Katowicach tylko od Saunaland - zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022