Katalog firm

Malaga

Pragniesz niezapomnianego wesela, a może chcesz urządzić imprezę firmową? To wszystko i jeszcze więcej jest w stanie zaoferować Ci sala Malaga! Niezapomniany smak jedzenia, przygotowane przez doświadczonych kucharzy będzie smakować jeszcze lepiej na wspaniałym tle pleneru. Przekonaj się o tym i zapoznaj z naszą ofertą już dziś!

Sala konferencyjna

Zorganizowanie każdej konferencji wymaga dużo umiejętności, a także czasu, energii i pieniędzy. Jednym z podstawowych zadań jest znalezienie odpowiedniej sali konferencyjnej.
Dla każdego kogo interesują sale konferencyjne Łódź ma do zaoferowania Malagę. Jest to kompleks położony tylko 10 km od samego centrum miasta i posiada wszystko to co potrzebne do tego, aby zorganizować konferencję dla dziesiątek ludzi. Między innymi w kompleksowej ofercie dostępnej dla wszystkich klientów Malagi można znaleźć catering, a także nocleg w bardzo przystępnej cenie. Pracownicy Malagi są osobami z dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o organizowanie konferencji i bankietów. Zapewnią nieocenioną pomoc dla każdego, kto potrzebuje wsparcia podczas planowania całej konferencji. Wszystko to jest dostępne w bardzo przystępnej cenie.
Malaga jest zatem doskonałym miejscem na to, aby zorganizować konferencje. Każdy kto szuka przestronnej sali konferencyjnej w przyjemnej okolicy na pewno powinien wybrać ofertę Malagi.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460