Katalog firm

Malaga

Pragniesz niezapomnianego wesela, a może chcesz urządzić imprezę firmową? To wszystko i jeszcze więcej jest w stanie zaoferować Ci sala Malaga! Niezapomniany smak jedzenia, przygotowane przez doświadczonych kucharzy będzie smakować jeszcze lepiej na wspaniałym tle pleneru. Przekonaj się o tym i zapoznaj z naszą ofertą już dziś!

Sala bankietowa

Wesele nie jest łatwe do zorganizowania. Jeszcze trudniej jest znaleźć dostępną w wybranym terminie salę weselną, której wynajem nie obciąża budżetu.
Jeżeli jednak kogokolwiek interesuje sala weselna Łódź, to Malaga jest idealnym do tego miejscem. Malaga zapewnia dla swoich klientów możliwość rezerwacji sali na bankiety, konferencje, a także i na wesele. Sala weselna w Maladze jest bardzo przestronna i w doskonałym stanie. Jej rezerwacja jest bardzo tania, zwłaszcza w porównaniu z konkurencją. Oprócz tego Malaga zapewnia też dodatkowe usługi, takie jak catering. Jest on polecany przez byłych klientów i zawsze spełnia nawet bardzo wygórowane oczekiwania. Poza tym istnieje też możliwość wynajęcia noclegów dla zmęczonych po uroczystości weselnej gości.
Dlatego też każdy kto zastanawia się gdzie zorganizować wesele w Łodzi na pewno powinien bliżej zapoznać się z ofertą Malagi. Jest to miejsce w którym można zaplanować każdą uroczystość i mieć pewność, że będzie ona w pełni udana.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460