Katalog firm

Kategorie


Malaga

Pragniesz niezapomnianego wesela, a może chcesz urządzić imprezę firmową? To wszystko i jeszcze więcej jest w stanie zaoferować Ci sala Malaga! Niezapomniany smak jedzenia, przygotowane przez doświadczonych kucharzy będzie smakować jeszcze lepiej na wspaniałym tle pleneru. Przekonaj się o tym i zapoznaj z naszą ofertą już dziś!

Pokoje gościnne

Wesele jest wyjątkowym dniem w życiu każdego człowieka. Szczególnie Państwo młodzi muszą tego dnia dobrze się przygotować - od wyboru właściwego stroju poprzez przesłanie zaproszeń do wszystkich gości i wybór firmy cateringowej oraz fotografa, który uwieczni te chwile na zdjęciach. Jednak także dla gości jest to wyjątkowa atrakcja.
Ważne jest, żeby wesele odbyło się w wyjątkowym i intrygującym miejscu. Jeśli chodzi o noclegi, to Malaga oferuje dla Państwa oryginalną i dobrze wystrojoną salę weselną. Samo miejsce ma niezwykły urok i znajduje się w okolicach dziesięciu kilometrów od Łodzi. W ofercie jest sala bankietowa, na której można cieszyć się tańcem do białego rana. Z kolei w pokojach noclegowych znajdzie się wygodne i komfortowe łóżko, na którym można dobrze się wyspać przed następnym dniem.
Sale są przeznaczone jednak nie tylko na wesela, ale idealnie pasują do imprez firmowych. Jeśli chcą Państwo, aby pracownicy zintegrowali się przy wspaniałych krajobrazach, to nasza oferta jest najbardziej odpowiednia. Zapoznaj się z naszą propozycją noclegową dotyczącą wynajmu pokoju gościnnego na stronie http://www.malagasala.pl/noclegi/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460