Katalog firm

Malaga

Pragniesz niezapomnianego wesela, a może chcesz urządzić imprezę firmową? To wszystko i jeszcze więcej jest w stanie zaoferować Ci sala Malaga! Niezapomniany smak jedzenia, przygotowane przez doświadczonych kucharzy będzie smakować jeszcze lepiej na wspaniałym tle pleneru. Przekonaj się o tym i zapoznaj z naszą ofertą już dziś!

Catering

Przyjęcia okolicznościowe mają to do siebie, że nieodzownym ich elementem jest suto zastawiony stół. Wspólny posiłek to znakomity dodatek do spotkania oraz niewątpliwie wspaniała tradycja. Od lat wszelkie uroczystości rodzinne, a także często eventy biznesowe są połączone z jedzeniem.
Malaga dołoży wszelkich starań aby wesele, firmowy obiad, bankiet, czy nawet zwykły lunch w większym gronie przyjaciół i znajomych smakował wyśmienicie. Menu dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta i uwzględniamy przede wszystkim preferencje smakowe docelowej grupy gości. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje w kwestii potraw, najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Usługi świadczymy na terenie Łodzi oraz pobliskich miejscowości, a ofertę oraz menu można znaleźć na naszej stronie http://www.malagasala.pl/catering/.
Proponujemy również catering dla takich instytucji jak szkoły i przedszkola, z jadłospisem dopasowanym do potrzeb najmłodszych. Serdecznie zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Zapewniamy profesjonalizm i wysoką jakość produktów wykorzystanych do przygotowania posiłków.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460