Katalog firm

Laser Service

Firma Laser Service kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Zajmuje się sprzedażą, naprawą i serwisem sprzętu biurowego. Dysponuje szerokim asortymentem drukarek laserowych, igłowych i urządzeń wielofunkcyjnych. Gwarantuje fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.

Tonery do drukarek

Już od 1993 roku w Łodzi działa i rozwija się firma Jacek Kopa Laser Service. Główna specjalizacją tej firmy jest sprzedaż urządzeń drukujących, a także materiałów do nich, takich jak tonery do drukarek. Dzięki swojemu znaczącemu doświadczeniu w branży, firma Jacek Kopa Laser Service ma szeroką sieć kontaktów ze znanymi producentami i markami. Właśnie dlatego dla każdego ze swoich klientów może zaoferować urządzenia drukujące i materiały najwyższej jakości.
Jeżeli zatem ktokolwiek potrzebuje takich materiałów jak tonery do drukarek Łódź to Laser Sevice jest miejscem wartym odwiedzin. W sklepie Jacek Kopa Laser Service każdy klient może poprosić o konsultację z doświadczonym sprzedawcą. Pomogą w doborze odpowiedniego toneru do konkretnego rodzaju drukarki. Tonery do drukarek są oryginalne, ale sprzedawane są w bardzo rozsądnych cenach.
Sprawia to, że wiele klientów firmy Jacek Kopa Laser Service z chęcią wraca tam na kolejne zakupy. Firma to bowiem jest gwarancją wysokiej jakości i bardzo rozsądnie ustalonych cen.

Kontakt

Ulica: Czytelnicza 15

Kod: 93-302

Miejscowość: Łódź

http://www.jacekkopa.pl/

E-mail: biuro@jacekkopa.pl

Tel.: 600-550-618