Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Znajdująca się w Łodzi firma Intprojekt projektuje i wykonuje systemy automatyki przemysłowej w oparciu o najnowsze technologie. Współpracując z klientami, zapewnia indywidualne podejście i kompleksową obsługę. Zajmuje się programowaniem, oferuje systemy sterowania i wizyjne, a także wykonuje pomiary elektryczne.

Systemy sterowania

Intprojekt to firma z doświadczeniem oferująca profesjonalne systemy sterowania automatyką przemysłową. Ten najdynamiczniej rozwijający się element procesów produkcji stanowi podstawę działania nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego i zakładu przemysłowego.
Nasza firma projektuje automatykę przemysłową i instalacje elektryczne w oparciu o najnowocześniejsze dostępne systemy. Analizujemy potrzeby i możliwości klientów, sporządzamy stosowne projekty oraz wykonujemy wszelkie prace instalacyjne. Do pracy i każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz innowacyjnie proponując najnowsze dostępne rozwiązania. Wśród dostępnych usług znajdują się: systemy wizyjne, systemy sterowania maszynami, pomiary elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, programowanie sterowników PLC oraz projekty elektryczne.
Nasza firma świadczy również usługi serwisowe systemów automatyki przemysłowej. Nasi inżynierowie służą fachową pomocą, doświadczeniem oraz wiedzą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Intprojekt.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Jeżeli potrzebna jest Wam osoba do zarządzania nieruchomościami, znająca się doskonale na swoim zadaniu, to śmiało zgłoście się do nas. Zarządca Piotr Michalski jest do Waszej dyspozycji, przygotowują...

DJ Tomasz Cichocki

DJ Tomasz Cichocki od wielu lat działa w branży rozrywkowej na terenie Łodzi i innych miast. Jako doświadczony DJ zapewnia oprawę muzyczną wesel, eventów i nie tylko. Oferuje doskonałe nagłośnienie i...