Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Znajdująca się w Łodzi firma Intprojekt projektuje i wykonuje systemy automatyki przemysłowej w oparciu o najnowsze technologie. Współpracując z klientami, zapewnia indywidualne podejście i kompleksową obsługę. Zajmuje się programowaniem, oferuje systemy sterowania i wizyjne, a także wykonuje pomiary elektryczne.

Systemy automatyki przemysłowej

Intprojekt świadczy profesjonalne usługi na rzecz zakładów przemysłowych i firm produkcyjnych z zakresu projektowania i wdrażania systemów automatyki przemysłowej. Oferowane przez naszą firmę systemy automatyki przemysłowej pozwalają zautomatyzować procesy produkcyjne, a także minimalizować czas i koszt produkcji.
Nasi doświadczeni inżynierowie od początku badają i analizują potrzeby oraz możliwości klientów, a następnie proponują rozwiązania szyte na miarę. Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie, z dużą dawką innowacyjności. Liczy się dobrze wykonana praca i satysfakcja klienta. Wśród dostępnych w naszej firmie usług znajdują się między innymi systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, pomiary elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, programowanie sterowników PLC, projekty elektryczne, a także serwis naszych systemów klienta.
Współpraca z nami jest prosta i wygodna. Zleceniami zajmujemy się w sposób kompleksowy dbając, by systemy automatyzujące procesy były dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ Tomasz Cichocki od wielu lat działa w branży rozrywkowej na terenie Łodzi i innych miast. Jako doświadczony DJ zapewnia oprawę muzyczną wesel, eventów i nie tylko. Oferuje doskonałe nagłośnienie i...

Zarządca Piotr Michalski

Jeżeli potrzebna jest Wam osoba do zarządzania nieruchomościami, znająca się doskonale na swoim zadaniu, to śmiało zgłoście się do nas. Zarządca Piotr Michalski jest do Waszej dyspozycji, przygotowują...