Katalog firm

Intprojekt

Znajdująca się w Łodzi firma Intprojekt projektuje i wykonuje systemy automatyki przemysłowej w oparciu o najnowsze technologie. Współpracując z klientami, zapewnia indywidualne podejście i kompleksową obsługę. Zajmuje się programowaniem, oferuje systemy sterowania i wizyjne, a także wykonuje pomiary elektryczne.

Programowanie sterowników plc

Specjalizująca się w automatyce przemysłowej firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi działa na rynku od wielu lat. W odpowiedzi na oczekiwania klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań z zakresu inżynierii elektrycznej, projektuje i wykonuje inteligentne systemy usprawniające procesy technologiczne.
Zatrudnia doświadczonych i wyszkolonych inżynierów, którzy z pasją oddają się projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej, ale nie tylko. Tworzą systemy sterowania maszyn, systemy wizyjne i inteligentnego domu, realizują projekty i pomiary elektryczne, a także zajmują się prefabrykacją rozdzielnic, szaf teleinformatycznych i sterowniczych. W zakres usług wchodzi programowanie sterowników PLC, systemów wizualizacji i falowników.
Intprojekt oferuje programy o przejrzystym kodzie i łatwe do analizy. Świadczy usługi dla klientów polskich i zagranicznych. Zapewnia elastyczne podejście do każdego zlecenia, specjalistyczne doradztwo i szkolenia z obsługi systemów. Zajmuje się również pracami serwisowymi.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Jeżeli potrzebna jest Wam osoba do zarządzania nieruchomościami, znająca się doskonale na swoim zadaniu, to śmiało zgłoście się do nas. Zarządca Piotr Michalski jest do Waszej dyspozycji, przygotowują...

DJ Tomasz Cichocki

DJ Tomasz Cichocki od wielu lat działa w branży rozrywkowej na terenie Łodzi i innych miast. Jako doświadczony DJ zapewnia oprawę muzyczną wesel, eventów i nie tylko. Oferuje doskonałe nagłośnienie i...