Katalog firm

Esthedent

Esthedent to najnowocześniejsza Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Polsce. Najlepsi lekarze z wieloletnim doświadczeniem gwarantują wysoką jakość oferowanych usług. W ofercie znajduje się między innymi usuwanie ósemek, implanty zębowe oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej metodą nieinwazyjną.

Usuwanie ósemek

Szukasz dobrej kliniki stomatologicznej? Nie chcesz przepłacać za leczenie stomatologiczne, stresować się przed wizytą u stomatologa? Zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki stomatologicznej i skorzystania z naszych usług. Od początku działania naszej kliniki, za cel stawiamy sobie prowadzenie miejsca, do którego pacjenci przychodzą bez stresu i powracają na kolejne wizyty. Udaje nam się to - spotykamy się z bardzo pozytywnymi opiniami pacjentów, wielu z nich regularnie nas odwiedza.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg zabiegów stomatologicznych, w tym takie zabiegi, jak zakładanie różnego typu koron zębowych i implantów zębowych. Od dawna także wykonujemy usuwanie ósemek Warszawa. To trudny zabieg, którego wielu stomatologów nawet nie próbuje się podejmować. U nas wykonujemy go szybko i bezboleśnie.
Zachęcamy do zaufania naszym stomatologom i leczeniu stomatologicznemu właśnie u nas. Z naszej strony zrobimy wszystko, abyście powracali do nas na kolejne wizyty i leczenie kolejnych zębów, a także polecali nas swoim bliskim.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision to nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne, działające już od wielu lat w Warszawie. Skupia doświadczonych stomatologów i ortodontów, którzy zawsze z chęcią przyjmują nowych pacje...