Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Esthedent to najnowocześniejsza Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Polsce. Najlepsi lekarze z wieloletnim doświadczeniem gwarantują wysoką jakość oferowanych usług. W ofercie znajduje się między innymi usuwanie ósemek, implanty zębowe oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej metodą nieinwazyjną.

Montaż koron zębowych

Zdrowy i piękny uśmiech jest bardzo istotny, bo dzięki niemu możemy znacznie podnieść pewność siebie, a także poprawić wizualnie swój wygląd. Bowiem kiedy uśmiech jest nieskazitelny, to o wiele częściej chcemy go eksponować, więc ogólne samopoczucie także się poprawia. Osoby z uszkodzonym uzębieniem mogą zastosować takie rozwiązanie, jakim są korony zębowe, to dzięki nim ich uśmiech odzyska dawną świetność.
Jeśli chodzi o korony Warszawa, to są one dobierane indywidualnie pod każdego pacjenta. Jest to bardzo dobre wyjście, bo ta metoda leczenia ma wiele rodzajów i tylko gabinet nastawiony na typowo indywidualne podejście, dobierze metodę, która będzie wyglądała jak najbardziej naturalnie. Profesjonalizm jest również istotny, bo wstawioną koroną każdy pacjent ma się cieszyć kilka lat i nie martwić się, że po krótkim czasie zostanie ona uszkodzona.
Doświadczony gabinet bierze pod uwagę te kwestie i to właśnie do takiego warto się udać, aby odzyskać uszkodzony lub pozostawiający wiele do życzenia uśmiech.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision to nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne, działające już od wielu lat w Warszawie. Skupia doświadczonych stomatologów i ortodontów, którzy zawsze z chęcią przyjmują nowych pacje...