Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Esthedent to najnowocześniejsza Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Polsce. Najlepsi lekarze z wieloletnim doświadczeniem gwarantują wysoką jakość oferowanych usług. W ofercie znajduje się między innymi usuwanie ósemek, implanty zębowe oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej metodą nieinwazyjną.

Montaż implantów zębowych

Od wielu lat wychodzimy na przeciw oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą posiadać piękny i zdrowy uśmiech jak najdłużej, a przy tym traktować wizytę u dentysty jako przyjemność. Nasza klinika skupia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej.
Dzięki wciąż dokształcającemu się zespołowi możemy naszym pacjentom zaoferować zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii. Oferujemy leczenie zębów, usuwanie, implanty, korony czy wybielanie. Proponowany przez nas zabieg implanty zębów Warszawa to jedna w metod na uzupełnienie ubytków i odtworzenie uzębienia bez konieczności noszenia protezy. Implanty dzięki powłoce tytanowej przez organizm nie są traktowane jako ciało obce i zapewniają w pełni bezpieczne uzupełnienie uzębienia.
Kolor implantu dobierany jest zgodnie z naturalnym odcieniem zębów każdego pacjenta, a dzięki temu podczas uśmiechu nie widać różnicy między zębami naturalnymi i sztucznymi. Dobrze dobrane implanty sprawiają, że poprawia się także jakość życia i pewność siebie u pacjentów.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision to nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne, działające już od wielu lat w Warszawie. Skupia doświadczonych stomatologów i ortodontów, którzy zawsze z chęcią przyjmują nowych pacje...