Katalog firm

Esthedent

Esthedent to najnowocześniejsza Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Polsce. Najlepsi lekarze z wieloletnim doświadczeniem gwarantują wysoką jakość oferowanych usług. W ofercie znajduje się między innymi usuwanie ósemek, implanty zębowe oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej metodą nieinwazyjną.

Ekstrakcja zęba

Zapewne sporej części z nas - o ile nie większości - usuwanie zębów, czy w ogóle korzystanie z usług stomatologicznych nie wydaje się być czymś przyjemnym. Z tego typu usług korzystamy najczęściej dopiero w momencie, kiedy coś zaczyna nas boleć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego, ale stale popełniamy ten sam błąd.
Warto jednak, abyśmy w końcu pomyśleli o sobie i o swoim zdrowiu. Nasza firma stomatologiczna pokaże Państwu, że dentyści, to wbrew opinii całkiem przyjemni ludzie, którzy potrafią podejść do klienta z uśmiechem i dobrym nastrojem. Jeśli chodzi o usuwanie zębów oferuje nam niewątpliwie wiele miejsc, w których możemy zadbać o swoją jamę ustną.
EstheDent wyróżnia się jednak tym, że każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Jeśli więc szukają Państwo kliniki stomatologicznej w Warszawie, która pokaże, że klient jest najważniejszy, a stomatolodzy to profesjonaliści - dobrze Państwo trafili. Specjalizujemy się w usuwaniu zębów, wykonywaniu koron zębowych oraz implantów zębów. Więcej szczegółów można znaleźć odwiedzając witrynę http://www.esthedent.pl/usuwanie-zebow-osemek.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision to nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne, działające już od wielu lat w Warszawie. Skupia doświadczonych stomatologów i ortodontów, którzy zawsze z chęcią przyjmują nowych pacje...