Katalog firm

Kategorie


Dorin

Dorin to sklep specjalizujący się w modzie ślubnej. Przede wszystkim zapraszamy kobiety szukające tej jednej, jedynej wyjątkowej sukni ślubnej w której będą wyglądać jak prawdziwe księżniczki. Przekonajcie się, że w naszym salonie znajdziecie suknie stworzone z myślą o pięknych kobietach, takich jak Wy.

Suknie ślubne

Ślub to bardzo ważne wydarzenie tak w życiu kobiety, jak i mężczyzny. Każda kobieta, myśląc o tym wydarzeniu ma przed oczami siebie w wymarzonej sukni ślubnej. Profesjonalną pomocą służy paniom w tej sprawie La Blanche. Jest to salon sukni ślubnych, w którym przyszła panna młoda jest objęta profesjonalną opieką od chwili przekroczenia jego progu.
Na wstępie przeprowadzana jest rozmowa, w której klientka przedstawia swoje oczekiwania. Następnie przedstawiana jest kolekcja sukien, które mogą je spełnić, oraz usatysfakcjonować klientkę pod względem finansowym. Salon La Blanche sam szyje suknie ślubne Łódź. Jest więc w stanie zaspokoić naprawdę wygórowane żądania.
Często powstaje całkiem nowa suknia, w której są połączone elementy z kilku modeli. Przyszła panna młoda oprócz wymarzonej, specjalnie dla niej zaprojektowanej sukni ślubnej może również skorzystać z oferty dodatkowej. Aktualnie składa się na nią: welon, buty, rękawiczki, bukiet, biżuteria. Polecam La Blanche.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722