Katalog firm

Business Centre

Potrzebujesz biura do wynajęcia w dobrej lokalizacji i o wysokim standardzie? Oferta Pracowni 1113 jest dla Ciebie! To Business Centre znajdujące się w eleganckiej kamienicy w samym sercu Łodzi. Nowoczesne wyposażenie, wysoki standard techniczny, całodobowa ochrona, położenie blisko dworca - to główne atuty tej powierzchni biurowej.

Lokale do wynajęcia

Zapotrzebowanie na lokale do wynajęcia zawsze jest bardzo duże. Zainteresowanie tylko rośnie jeżeli dana powierzchnia biurowa znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy. Często zatem są problemy ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.
Jeżeli jednak ktoś poszukuje lokalu do wynajęcia w atrakcyjnej dzielnicy Łodzi to na pewno powinien przyjrzeć się ofercie Centrum Biznesu PRACOWNIA 1113. Zapewnia ona lokale do wynajęcia Łódź położone w bliskim sąsiedztwie zarówno szkoły wyższej, a także dworca kolejowego. Jest to zatem miejsce w którym zawsze panuje duży ruch i do którego jest łatwy dojazd.
PRACOWNIA 1113 zapewnia tylko powierzchnię biurową najwyższej jakości, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokale te na pewno poprawią wizerunek każdej firmy, która zdecyduje się na ich wynajęcie. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie jest ważne w biznesie, zatem każdy kto pragnie zwiększyć prestiż dla swojego interesu na pewno powinien bliżej zapoznać się z ofertą lokali do wynajęcia łódzkiej PRACOWNI 1113.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155