Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Potrzebujesz biura do wynajęcia w dobrej lokalizacji i o wysokim standardzie? Oferta Pracowni 1113 jest dla Ciebie! To Business Centre znajdujące się w eleganckiej kamienicy w samym sercu Łodzi. Nowoczesne wyposażenie, wysoki standard techniczny, całodobowa ochrona, położenie blisko dworca - to główne atuty tej powierzchni biurowej.

Biura do wynajęcia

Jednym z elementów sukcesu firmy jest dobrze zlokalizowane biuro, wyposażone w najnowszy sprzęt. Dobrze zarządzane biuro jest nie tylko kluczem do zadowolenia klientów i pracowników, ale także miejscem, w którym atmosfera zachęca do pracy. Jeżeli szukasz biura do wynajęcia, które będzie spełniało 100 procent twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami.
Nasza firma oferuje najem powierzchni biurowych w samym centrum Łodzi. Atrakcyjna lokalizacja nie jest jednak jedynym atutem naszego centrum biurowego. Zadbaliśmy, by w Twojej przyszłej siedzibie każdy poczuł się dobrze, dlatego, oprócz biur do wynajęcia, przygotowaliśmy dla najemców także w pełni wyposażone aneksy kuchenne, sale konferencyjne oraz lokale użytkowe.
Spraw, by twoja firma kojarzona była z prestiżem, elegancją i nowoczesnością. Dostosuj swoje biuro do charakteru swojego przedsiębiorstwa, wybierając spośród oferowanych przez nas powierzchni do wynajęcia. Oferujemy biura do wynajęcia o różnej powierzchni, nadające się do różnych celów. Zainteresowany? W takim razie zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie https://pracownia1113.com/.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155