Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

AT Górscy serdecznie zapraszają do udziału w sesjach rodzinnych. Jeżeli Wasza rodzina powiększyła się o dziecko, to bardzo chętnie urządzimy dla Was specjalną sesję noworodkową, która pozwoli na zachowanie najpiękniejszych wspomnień na bardzo długi czas. Zawsze bardzo starannie przygotowujemy się do sesji.

Fotografia ślubna

Wspomnienia są piękne i pozwalają nam na pamięć o cudownych chwilach, które w naszym życiu już były i nie mają szansy powrócić. Warto więc takie wyjątkowe wspomnienia, jak narodziny dzieci, chrzciny, komunie, własny ślub, wesele, rocznicę ślubu uwiecznić na wyjątkowych zdjęciach.
Tym właśnie zajmujemy się my. Agnieszka i Tomasz Górscy - bo tak się nazywamy - zapraszają Was do poznania swojego portfolio, dzięki czemu będziemy mogli podzielić się z Wami naszą pasją, jaką jest właśnie wykonywanie zdjęć. Usługa, jaką jest fotografia ślubna Łódź to jeden z naszych ulubionych momentów. Chętnie zaproponujemy Wam jeden z naszych pakietów dopasowując się do Was w tym wyjątkowym dniu.
Przekonajcie się, że doskonale wiemy jak uchwycić momenty radosne, pełne szczęścia a co najważniejsze - pełne miłości. Chętnie umówimy się z Wami na niezobowiązujące spotkanie aby opowiedzieć Wam o tym jaka jest nasza wizja na ten dzień. Bardzo chętnie wysłuchamy również Waszych pomysłów. Zawsze możecie liczyć również na nasze rady, jeżeli chodzi o ślub.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609199985